Hotell L'Ermitage

Un ermite tähendab prantuse keeles erakut ning un ermitage tema kodu - vaikust, rahu ja harmooniat pakkuvat pelgupaika ülejäänud maailma eest.
Hotell L’Ermitage tahab pakkuda keset Tallinna südalinna saginat samasugust rahuoaasi oma külalistele. Hotell asub Tallinna südames, vanalinna jõuab viieminutilise jalutuskäiguga, Tallinna moodsa ärikeskuse kõrghooned on omakorda kohe selle külje all.
Hotell L'Ermitage’i põhjamaine rahu paistab silma juba majale lähenedes. Arhitekt Indrek Allmanni loodud hotelli L’Ermitage’i hoonet Toompuiesteel teavad kõik hea arhitektuuri austajad. Silmapaistev ja teistest eristuv on ka 122 toaga hotelli interjöör, mille sisekujunduse autoriks on Tatjana Jakobson, kaasautoriks Natalia Kotljarova. Nende põhjamaine käekiri on korraga tuttav ja samas väga omanäoline.

Hotellis on kokku 122 numbrituba. Mugavate ja vaiksete tubade kujundus lähtub ajatust põhjamaisest elegantsist, millesse on miksitud hetke kuumimaid sisustustrende. Akendest avaneb suurepärane vaade Hirvepargile ja Toompeale või Tallinna ühele vanimale asumile, Kassisabale. Tubade valikust leiavad endale sobiva ka erivajadustega inimesed; pered; allergikud, kelle vajadusi arvestades on sisustatud terve korrus ning ka need, keda ei too Tallinna äri või lihtsalt puhkus vaid romantiline reis.
Lisaks tubadele on hotellis restoranid L'Ermitage ja Katze, uus kaasaegne konverentsiruum ning mullivanniga privaatsaun. Hotell on mittesuitsetajatele. 

  • Hotelli sisseregistreerimine 15.00
  • Hotellist väljaregistreerimine hiljemalt 12.00
  • Hommikusööki pakutakse esmaspäevast reedeni kell 7.00-10.00,
    laupäeval ja pühapäeval 7.30-11.00
  • Varajane hotelli sisse- või hiline välja registreerimine lisatasu eest 8 EUR / tund.

 

Hotellis pakutavad teenused