Kaubanduskeskused Tallinnas

 

Kristiine Keskus
Kristiine Keskus on kaupluste arvu poolest üks suurematest kaubanduskeskustest Eestis! L'Ermitage hotellist umbes 10 minutilise jalutuskäigu (1 km)  kaugusel asuvas Kristiine Keskuses tegutseb ligikaudu 170 kauplust. Kristiines on umbes 100 erinevat moepoodi ja 18 suurepärast söögikohta.
Vaata teejuhiseid: Hotell L'Ermitage - Kristiine Keskus
www.kristiine.com

Viru Keskus
L'Ermitage hotellist umbes 15 minutilise jalutuskäigu (1,4 km)  kaugusel asuv Viru Keskus on Eesti enimkülastatud keskus, Tallinna üks olulisemaid kohtumis- ja ajaveetmiskohti ning populaarsemaid kaubanduskeskusi, mille on linlased omaks võtnud kõige laiemas mõttes. 
Vaata teejuhiseid: Hotell L'Ermitage - Viru Keskus
www.virukeskus.com

Rocca Al Mare
Üle 53 000 ruutmeetrilisel äripinnal paikneb 170 poodi. Viimases laiendusosas asuvad mitmed esinduskauplused, kõrgelt hinnatud ilukaubamärgid. Suur ja mitmekülgne restoraniala pakub laia valikut erinevate maade kööke. Keskuses on esindatud mitusada brändi.
Vaata teejuhiseid: Hotell L'Ermitage- Rocca Al Mare
www.roccaalmare.ee

Ülemiste Keskus
Keskust iseloomustavad modernne interjöör, avar ning skandinaavialik atmosfäär ning lai valik kvaliteetseid ja tuntud kaupu-teenuseid. Omaette valdkond Ülemistes on meelelahutus - huvipakkuvaid sündmusi toimub kogu perele.
Vaata teejuhiseid: Hotell L'Ermitage - Ülemiste keskus
www.ulemiste.ee

Solaris Keskus
Solaris on Tallinna kesklinnas Estonia puiestee ja Rävala puiestee vahel asuv kultuuri- ja kaubanduskeskus. Hoones on suur toidupood, Nokia kontserdimaja, seitsme saaliga Solaris Kino ja väärtfilmikeskus Artis. Solarise keskus asub L'Ermitage hotellist umbes 15 minutilise jalutuskäigu (1,3 km) 
Vaata teejuhiseid: Hotell L'Ermitage - Solaris Keskus
www.solaris.ee