Valik Tallinna restorane

Moodne Eesti köök

Ö
Mere pst 6E
Ö pakub kaasaegset põhjala traditsioonidega Eesti kööki
Ideed on seal lennukad, toidud üllatavad tihti ja on alati väga maitsvad. Nad ei löö risti ette vanu klassikuid algosadeks lahti võttes ja uudsel kujul uuesti kokku pannes. Restorani Ö õhtusöök on nagu väike etendus, mis jutustab oma lugu.

Leib. Resto ja Aed
Uus 31
Restorani Leib pere armastab lihtsat, hingega valmistatud toitu värskeimast toorainest. Vanalinna vaikses hoovis asuvas majas ja seda ümbritsevas idüllilises aias pakutakse parimat Eestimaist päritolu toitu ning mõistagi oma majas küpsetatud leiba.

Neh
Lootsi 4
Neh on Pädaste mõisa, Eesti korduvalt parimaks restoraniks valitud Alexandri kodu, hooajaline köök Tallinnas. Ka linnas asuvas peatuspaigas jätkavad nad Põhjala saarte köögi elamuste pakkumist, kasutades saarte väiketalupidajate saadusi ning pidades silmas hooaegade maitseid.

Mõnusad õhtud vanalinnas

Bollywood
Pikk 31
Restoran-lounge Bollywood pakub parimat India, Tai ja Hiina köögist ning lisaks ka meeldivat äraolemist õdusa interjööri, meeldiva chill out-muusika ja sooja teenindusega.

Pegasus
Harju 1
Kirjanike Maja, kus Pegasus asub, oli 1963. aastal esimene moodne hoone Tallinna vanalinnas ja selle restoran kõige modernistlikuma sisekujundusega kohvik tollases Eestis. Värskeid mõtteid täis on Pegasus ka praegu.
Menüü on põhjamaine, kõik on võimalikult mahe ja pärineb Eesti väiketootjatelt.

Ribe
Vene 7
Ribe menüüd iseloomustab värske, hooajalise ja kindlasti kodumaise tooraine kasutamine, millele on lisatud ka Euroopa köökide maitseid ja tehnikaid.
Veinikaart, millel leidub ca 120 veini, põhineb vana maailma veinidel.

Frank
Sauna 2
Frank on koht, millest selle loojad DJ Priit Juurmann alias DJ Julm ja kunstnik Mary Jordan on Tallinnas elades ise puudust tundnud – maailmahõnguline bistroo, kus toit ja interjöör on samavõrd maitsekad.

Parimad vaated linnale

Noa ja Noa Peakoka Saal
Ranna tee 3
2014.aastal avatud ja kohe Eesti parimaks restoraniks valitud Noa paistab silma nii oma asukohaga otse vee piiril, arhitektuuri kui ka sisekujundusega. Lisaks veel miljonivaated Tallinna siluetile ja merele ning garanteeritult meeldejääv toiduelamus.

Teletorni Brasserie&Restoran
Kloostrimetsa tee 58 A
Teletorn on Eesti kõrgeim hoone, mille tipp ulatub uhkelt 314 meetri kõrgusele. Kui 49 sekundit kestev liftisõit on läbitud, leiab külastaja end 170 meetri kõrgusel asuva vaateplatvormi esimeselt korruselt, kus saab nautida 360 kraadist panoraamvaadet Tallinnale. Korrus kõrgemal saab maitseid ning vaadet nautida brasserie’s ja restoranis, kus suvehooajal on avatud lisaks väliterrass.

Taimetoitlastele

Aed
Rataskaevu 8
Aed pakub hubases ja rohelust täis miljöös mitmekesist täistaimset menüüd. Portsjonid ei ole üleliia suured, kuid hinnad on mõistlikud ning ilmselgelt tuleb jätta kõhus ruumi ka 100% vegan magustoidule:

Vegan restoran V
Rataskaevu 12
Eesti esimene veganrestoran on kauni sisekujundusega väike õdus kohvik, mis pakub mõistliku hinna eest suurepärast kolmekäigulist söömaaega.