Superior toad


Avarate superior tubade interjööris on ühendatud ajatu elegants disainiga, mis just on trendiks saamas.
Superior tubade valikus on 18 uut erinevate lisavõimalustega tuba, mis teevad kummarduse nii hotelli vanadele kui uutele külalistele ja kaasaegsele disainile.
Toad on avaramad kui äriklassi toad ja asuvad hoovipoolses uuemas hotelliosas. Osades tubades saab lisavoodina kasutada lahtikäivat tugitoolvoodit.

Superior tubade valikusse kuuluvad:
* 1 Superior tuba mullivanni ja rõduga, võimaldab majutada kuni kaks inimest.
10 Superior tuba, millest 8 tuba võimaldavad majutada kuni kolm inimest ning mille suurus on vahemikus 23–30 m2.
3 Superior romantikatuba, kus on lai baldahhiinvoodi, vann. Toa suurus on 29 m2. Nendes tubades on mõeldud inimestele, kes tulevad luksuslikule puhkusele ning nautima Tallinna restorane, teatreid, kontserte. Nii on lisaks muule nendes tubades ka triikimisvõimalus.
2 Superior peretuba, kuni nejaliikmelise pere jaoks mõeldud mõnusas toas on lisaks suurele voodile kaks lahtikäivat tugitoolvoodit. Tubade suurus on 31 m2.
3 Superior saunaga tuba, kus on 1 lahtikäiv tugitoolvoodi ning mis võimaldavad majutada kuni kolm inimest. Tubade suurus on 29 m2.

Superior tubade varustusse kuuluvad:
 kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, tasuta WiFi, minibaar, seif, dušš/vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.