Superior toad


Toad on avaramad kui äriklassi toad ja asuvad hoovipoolses uuemas hotelliosas.

Superior tuba 
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 1 laps lisavoodiga
Tubade suurus: 23–30 m2
Hotellis on kokku 10 superior tuba, nendest 8 mahutavad kokku kuni 3 inimest. Superior tubade varustusse kuuluvad lisaks: kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.

Superior romantikatuba 
Maksimaalne külaliste arv: 2
Tubade suurus: 29 m2
Neid tube luues on mõeldud inimestele, kes tulevad luksuslikule romantilisele puhkusele ning nautima Tallinna restorane, teatreid, kontserte. Nii on nendes tubades romantiline baldahhiinvoodi ja luksusliku sisustusega vannituba

Superior peretuba
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 last lisavoodiga +beebivoodi
Tubade suurus: 31 m2
Hotellis on kokku  2 superior peretuba. Kuni nejaliikmelise pere jaoks mõeldud mõnusas toas on lisaks suurele voodile kaks lahtikäivat tugitoolvoodit. Tuppa mahub lisaks olemasolevatele vooditele ka beebivoodi, mis on lastele vanuses kuni 3 aastat. Superior tubade varustusse kuuluvad lisaks: kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.

Superior saunaga tuba
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 1 laps lisavoodiga
Tubade suurus: 29 m2
Hotellis on kokku 3 saunaga superior tuba, kus on lisaks lahtikäiv tugitoolvoodi ning mis võimaldavad majutada kuni kolm inimest. Superior tubade varustusse kuuluvad lisaks: kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.

LISAVOODID:
Lapsed kuni 3a k.a. tasuta; kuni 12a k.a. vanemate voodis tasuta, lisavoodis 13€/öö.
Lapsed vanuses 13-16a k.a lisavoodis 25 €/öö
Lisavoodid meie tubades on mugavad lahtikäivad tugitoolvoodid, mis asuvad avatult ohutult põrandaga samal tasapinnal.