Sviidid


Sviit L'Ermitage
Toa suurus: 60 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 last lisavoodiga
Sviit L'Ermitage on kahetoaline valgusküllane ja hedonistlik, suure vannitoa ja päevases päikesepaistes kümbleva rõduga. Sviiti on võimalik ühendada kõrvaloleva superior numbritoaga. See on tuba, kust te ilmselt lahkuda ei raatsi. Õnneks ei jää seetõttu nägemata Tallinna sümbolid –piisab vaid aknast välja vaatamisest, et nautida vaadet Pika Hermanni tornile ja Toompeale. 
Sviidis on lisaks ka kohvi- ja tee keetmise võimalus. Sviidis L'Ermitage on: eraldi magamis- ja elutuba, tasuta WiFi, minibaar, seif, mullivann, föön, lame-ekraaniga televiisor, kirjutuslaud, hommikumantel ja sussid, rõdu, kohvi / tee, püksipress.

Junior Sviit
Toa suurus: 40 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 last lisavoodiga
Nautige suurlinlikku vabadust loftidest inspireeritud modernses junior sviidis. 
Kosmopoliite rõõmustab korraga nii asukoht keset linna kui akendest ja rõdult avanev vaade vanale ja uninutavalt vaiksele Kassisaba asumile.
Põhjamaise ja trendika interjööriga junior sviidi juurde kuuluvad puhkenurk, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Sviit
Toa suurus: 36 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 last lisavoodiga
Tõeline kaasegase Tallinna kogemus algab hotelli uuest sviidist. Selle šikis põhjamaiselt elegantsetes elutoas saate nautida vaikust keset linnamelu. Vaid vaade akendest, mis raamivad pealinna saginat ja melu, annab märku teie asukohast. Sviidis on eraldi magamistuba, mis on samuti sisustatud kaasaegse disainmööbli ja tekstiilidega.
Sviidi varustusse kuuluvad: uus kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Saunaga Sviit
Toa suurus: 55 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 last lisavoodiga +beebivoodi
Dekadentlik ja sellest ise teadlik olles, on saunaga sviit Tallinna üks šikimaid ja loomingulisema atmosfääriga. L’Ermitagei kõige avaram sviit on sisustatud kaasaegselt, luksuslikult ja kaunilt. Saunaga sviidis on eraldi elu- ja magamistuba ning kaks vannituba (neist üks saunaga).
Saunaga sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

LISAVOODID
Lapsed kuni 3a k.a. tasuta; kuni 12a k.a. vanemate voodis tasuta, lisavoodis 13€/öö.
Lapsed vanuses 13-16a k.a lisavoodis 25 €/öö
Lisavoodid meie tubades on mugavad lahtikäivad tugitoolvoodid, mis asuvad avatult ohutult põrandaga samal tasapinnal.