Hotellitoad


Korraga funktsionaalsust, mugavust ja disaini väärtustavates tubades on olemas kõik praktilisest seifist kuni duššini.
Standard
ühekohaline tuba
Tubades on: Tasuta WiFi, minibaar, seif, dush või vann, föön, TV, kirjutuslaud.
Vaata veel
.

Kahekohaliste tubade põhjamaiselt värske ja elegantne ruumikas interjöör sobib nii neile, kes jagavad tuba puhkusel olles kui ka ärireisijatele. Standard kahekohaline tuba
Tubades on: Tasuta WiFi, minibaar, seif, dush või vann, föön, TV, kirjutuslaud.
Vaata veel
.

Naudi rahulikke hetki, kuula oma mõtteid, puhka, saa uusi ideid – äriklassi toad on selleks ideaalsed. Avarad toad pakuvad lisaks kõigele tavapärasele võimalust kohvi ja tee valmistamiseks ning veel luksuslikuma sisustusega vannitube.
Äriklassi tuba
Tubades on: Tasuta WiFi, minibaar, seif, dush või vann, föön, TV, kirjutuslaud, meigipeegel, kohvi ja tee valmistamise võimalus. Vaata veel.
Avarate superior tubade interjööris on ühendatud ajatu elegants disainiga, mis just on trendiks saamas.
Superior tuba
Tubades on: lisaks tavavarustusele istumisnurk meigipeegel, hommikumantel ja sussid, konditsioneer. Vaata veel.
Kuni neljaliikmelise pere jaoks mõeldud mõnusas toas on lisaks suurele voodile kaks lahtikäivat tugitoolvoodit.
Superior peretuba

Toas on: lisaks tavavarustusele
2 lahtikäivat tugitoolvoodit ning mis võimaldavad majutada kuni 4 inimest.
Vaata v
eel.
Rõduga junior sviit pakub hedonistlikke hetki eriti suvel.
Peale selle on toas luksulikud lisad nagu konditsioneer, puhkenurk, hommikumantel ja sussid, meigipeegel, võimalus valmistada kohvi ja teed.
Junior Sviit
Toas on: lisaks tavavarustusele rõdu, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer. Vaata veel

 
Eraldi magamis- ja elutoaga sviidis tekib kiusatus jääda Tallinna puhkama kauemaks. Põhjamaises meeleolus ruumikad toad on täis head disaini. Tavapärasele lisaks on siin ruumi ka kirjutuslauale. Vannitoas ootavad lisaks vannile ka meigipeegel, hommikumantel ja sussid. Kõik sviidid on konditsioneeriga.
Sviit
Toas on: lisaks tavavarustusele eraldi magamis- ja elutuba, vann, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, konditsioneer. Vaata veel.
Dekadentlik ja sellest ise teadlik olles, on saunaga sviit Tallinna üks šikimaid ja loomingulisema atmosfääriga. L’Ermitage'i kõige avaram sviit on sisustatud kaasaegselt, luksuslikult ja kaunilt. Saunaga sviidis on eraldi elu- ja magamistuba ning kaks vannituba (neist üks saunaga).
Saunaga Sviit

Toas on:  lisaks tavavarustusele saun, eraldi magamis- ja elutuba, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, konditsioneer. Vaata veel.