Hotell L'Ermitage muudatused

Soovime Teid teavitada, et detsembrist 2013 on Hotell L’Ermitage täielikult renoveeritud ning selleks ajaks on valminud hotelli juurdeehitus, millega lisandub 31 uut kaasaegselt sisustatud numbrituba.
Hotell hakkab kuuluma 4* hotellide kategooriasse.

TOAD
Kõikides renoveeritud tubades on uus suur, lameekraaniga televiisor, minibaar ja seif. Lisaks on tubades välja vahetatud tekstiilid, vaibad, voodid ja madratsid ning osa mööblist ja sisustusest.
Renoveerimise järgselt on lisandunud 6 äriklassi tuba, kus on suurem televiisor ja kohvi ning tee keetmise võimalus. Samuti on olemas õmblustarvikute komplekt, kingade puhastamise vahendid, kingalusikas, kirjapaberid koos kirjutusvahendi ja ümbrikuga. Vajadusel lisavoodi võimalus.
Üks korrus on mõeldud allergikutele ning alates 01.01.2014 on suitsetamine hotelli siseruumides täielikult keelatud.

Lisandub 31 uut kõrgema klassi tuba:
- äriklassi toad;
- superior toad, mille hulgas on saunaga toad, peretoad ja toad romantikutele;
- juunior sviit rõduga;
- sviidid, millest üks on saunaga.
Kõikides uutes tubades on stiilne kaasaegne sisustus, reguleeritav konditsioneer, kohvi- ja tee keetmise võimalus, hommikumantlid ja sussid. Vannitoa varustusse kuulub suurendav meigipeegel, seep, šampoon, palsam, vannimütsid, salvrätid ning kosmeetikatoodete komplekt.
Kogu hotellis on kiire interneti-ühendus (WiFi).

KONVERENTS
Uues hotelliosas avame moodsa, kaasaegse tehnilise varustusega, privaatse ja senisest suurema, kuni 67-le inimesele mõeldud konverentsiruumi (87,6m2), mille juures paikneb eraldi vastuvõtu-ala, kus toimuvad kohvipausid.

HOTELL
Fuajee läbib uuenduskuuri. Renoveerimise käigus laieneb ka pagasiruum. Teenuste valikusse lisandub portjee teenus. Portjee abistab kliente muuhulgas autode ja busside parkimisel.
Klientide kasutusse on planeeritud ka statsionaarne arvutitöökoht.

Lisanduvad 4* nõuetele vastavad teenused:
- triikimisteenus;
- õmblusteenus;
- värsked ajalehed;
- koopiate tegemise võimalus;
- tellimisel igapäevane voodipesu vahetus;
- lisa susside ja hommikumantlite tellimise võimalus.
Samuti vahendab vastuvõtuteenindus muid erinevaid teenuseid.
Koristamisel on kasutusele võetud ainult orgaanilised, keskkonnasõbralikud ja tervisele kahjutud puhastusvahendid.

RESTORAN
Restoran & lobby baar renoveeritakse ning lisandub uus lounge/kohvik.
Hommikusöögilauas hakkab olema eelkate ning osaline lauateenindus. Teenindajad valdavad vähemalt kolme keelt. Toateenindus toimub kl 7-24. Laieneb nii hommikusöögi- kui ka a la carte menüü, samuti joogikaardi valik.

Lisainformatsioon e-posti aadressil info@lermitagehotel.ee või telefonil 6996 400.

Vabandame südamest võimalike tekkivate ebamugavuste pärast, mis on tingitud hotelli laiendusega seotud ehitustegevusest. Tööd ehitusel toimuvad ainult päevasel ajal ning arvestusega, et Teid võimalikult vähe häirida.