L'Ermitage Hotel Tallinn

Puhkepärl keset linnamelu

Suurepärased mugavused ja soe külalislahkus sinu rõõmuks

Sinu parim valik, kui hindad sooja ja sõbralikku teenindust, soodsat hinda ning mugavat hotellituba Tallinna südalinnas. Kodune hubasus ja soe vastuvõtt teevad meie hotellist majutuskoha, mis on mugav linnapuhkuseks või sujuva tööreisi veetmiseks.

MUGAV ASUKOHT

Meie hotelli asukoht on mugav nii Vanalinna avastajale kui pealinna külastavale ärikliendile.

LOOMAD ON MEIE LEMMIKUD

Me ei jõua ära oodata, et luua sinule ja sinu lemmikule unustamatuid hetki! Lemmiklooma majutus: 18 € / öö / üks lemmikloom

PUHKA, NAUDI, SÖÖ

Kosutava ja samavõrd nauditava elamuse jaoks kutsub KATZE sind nautima suussulavaid roogasid mõnusa atmosfääriga restoranis.

KONVERENTSIRUUMID

Mugav privaatne konverentsituum koos kogu vajaliku tehnikaga edukateks koosviibimisteks.

Meie toad

L'Ermitage hotellis oleme hoolikalt kujundanud puhketoad, kus on ühendatud kaasaegne lihtsus ja võrdlematu mugavus, pakkudes 122 mõnusat tuba igaks tarbeks. Alates ühekohalistest privaatsetest tubadest kuni privaatsaunaga avarate tubade ja mitmetoaliste sviitideni.

STANDARDTUBA

Olenemata sellest, kas oled siin puhkuse või äri eesmärgil, on L'Ermitage hotell sinu ideaalne valik Tallinna võlu ja ajaloo kogemiseks, samal ajal südantsoojendavat külalislahkust nautides

SVIIDID JA JUUNIORSVIIDID

Meie sviidid on sobivad nii pikemaajaliseks perepuhkuse veetmiseks, kui ärireisil olles töö tegemiseks. Sviidis on elutuba ja eraldi magamistuba

PREMIUM SAUNAGA TOAD

Tunned, et on jahe? Meil on olemas privaatse saunaga toad, kus pärast pikka linnavaatlust või kiiret tööpäeva lõõgastuda. Pärast sauna on uni värskes ja mugavas voodis see kõige magusam.

Hoolitseme sinu heaolu eest

L’Ermitage hotellis on südamesoojusega loodud puhkepaik, pakkudes 122 stiilselt sisustatud ja hubast tuba.

Meie mitmekesise tubade valikus leiab igaüks endale selle sobiva – alates ühekohalistest privaatsest toast kuni avarate sviitideni. Valik on sinu. 

Iga ruum on läbimõeldud pakkumaks külalistele harmooniat lihtsusest ja mugavusest. Me hoolitseme selle eest, et sinu peatumine meie hotellis oleks erakordselt mugav ja kogemus sujuv.

Olenemata sellest, kas oled siin puhkuse või äriasjus, on L’Ermitage hotell sinu ideaalne valik Tallinna linnavõlu ja lummava Vanalinna kogemiseks. 

Võta ühendust

 

Meie tellimuskeskus aitab lisainfoga. 

Tellimuskeskus on avatud 
esmaspäev – reede
8:30 – 17:00

 

KONTAKT

+372 699 4397 

Reservations.duco@accor.com 

AADRESS:

Toompuiestee 19, Tallinn
Eesti

TELLIMUSKESKUS:

Esmaspäev – reede 8:30-17:00
+372 699 4397 
reservations.duco@accor.com 

HOTELLI VASTUVÕTT 24/7

+372 6996 391
HC1M7@accor.com