ENG   EST  RUS   FIN

HOTELL L'ERMITAGE

 

Hubane atmosfäär ja 
suurepärane asukoht

Un ermite tähendab prantuse keeles erakut ning un ermitage tema kodu - vaikust, rahu ja harmooniat pakkuvat pelgupaika ülejäänud maailma eest. Hotell L’Ermitage tahab pakkuda keset Tallinna südalinna saginat samasugust rahuoaasi oma külalistele. Hotell asub Tallinna südames, vanalinna jõuab kümneminutilise jalutuskäiguga, Tallinna moodsa ärikeskuse kõrghooned on omakorda kohe selle külje all. 


Hotell L'Ermitage’i põhjamaine rahu paistab silma juba majale lähenedes. Arhitekt Indrek Allmanni loodud hotelli L’Ermitage’i hoonet Toompuiesteel teavad kõik hea arhitektuuri austajad. Silmapaistev ja teistest eristuv on ka 122 toaga hotelli interjöör, mille sisekujunduse autoriks on Tatjana Jakobson, kaasautoriks Natalia Kotljarova. Nende põhjamaine käekiri on korraga tuttav ja samas väga omanäoline.


Hotellis on kokku 122 numbritubaTubade valikusse kuuluvad standard-, äri- ja superior toad ning luksuslikud sviidid. Mugavate ja vaiksete tubade kujundus lähtub ajatust põhjamaisest elegantsist, millesse on miksitud hetke kuumimaid sisustustrende. Akendest avaneb suurepärane vaade Hirvepargile ja Toompeale või Tallinna ühele vanimale asumile, Kassisabale.


Vaata rohkem infot meie tubade kohta SIIT


Lisaks tubadele on hotellis restoranid L'Ermitage ja Katze, uus kaasaegne konverentsiruum ning mullivanniga privaatsaun. Hotell on mittesuitsetajatele. Sulgeme hotelli ajutiselt!

Armsad sõbrad!


Seoses COVID-19 viiruse kiire levikuga ja EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga oleme otsustanud, et sulgeme hotelli L’Ermitage alates neljapäevast, 19.märtsist.2020.a kuni olukorra stabiliseerumiseni.


Vabandame väga, kui hotelli sulgemine on Teie jaoks ebamugav, aga meie prioriteet on hetkel kaitsta oma töötajaid ja kliente viiruse ning selle leviku eest.
Palun jälgige Eesti Vabariigi ning terviseameti poolt edastatud juhendeid.


NB! Kõikide broneeringu teinud klientidega võtame otse ühendust. Kui teil tekib küsimusi, siis palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil:
reservations@lermitagehotel.ee


Soovime kõigile tugevat tervist ning hoidkem ennast!
Üheskoos me tuleme sellest olukorrast välja!

Teie L'Ermitage!


Meiega magad hästi!

Meie ülimugavad voodid on varustatud 3 või lausa 4 kihilise Sleepwell madratsitega

Tasuta Wi-Fi

Tasuta ja kiire traadita internetiühendus

Konditsioneer

Tasuta kõikides äriklassi-, superior tubades ning sviitides

Privaatne vannituba

Vannitubades on dušš või vann, osades tubades on ka privaatsaun

Minibaar

Kõikides tubades on minibaar

Lisavoodid

Lapsed kuni 3a k.a. tasuta; kuni 12a k.a. vanemate voodis tasuta, lisavoodis 13€/öö. Lapsed vanuses 13-16a k.a lisavoodis 25 €/öö

TAGASISIDE


Mida kliendid meist räägivad!