Yhteystiedot





Info & varaukset

Toompuiestee 19, 10137 Tallinn, Viro

Myyntiosasto Ma-Pe 8.30-17.00 +372 6996 400

Hotellin vastaanotto 24/7 

+372 6996 391

Hotellin vastaanotto 24/7 +372 6996 391

Seuraa meitä instagramissa #lermitagetallinn


Meidän tiimi!

Toomas Teeväli

Toiminnanjohtaja

 +372 699 6400
 toomas.teevali@lhotels.ee  

Kerli Marmor

Myynti- ja markkinointipäällikkö

 +372 699 6 394;
GSM: +372 53 345 483
 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Hotellipäällikkö

 +372 699 6393
 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Myyntijohtaja
 +372 699 6397;
GSM: +372 53 034 405
 anne.kurgpold@lhotels.ee

Jelena Matvejev

Ateriapalvelunjohtaja

 +372 699 6396
 jelena.matvejev@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B palvelupäällikkö

 +372 699 6480;
GSM: +372 54 511 267
 restoran@lermitagehotel.ee

Jelena Kondrakova

Talouspäällikkö

+372 660 5462
 jelena.kondrakova@lhotels.ee

Annika Köss

Tilauspäällikkö

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Katre Ilves

Tilauskoordinaattori

+372 6994 397
 katre.ilves@lhotels.ee

Ursula Väliste

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

 +372 6994 397

 ursula.valiste@lhotels.ee

Margus Popp

Konferenssi- ja tapahtumakoordinaattori

 +372 58789290

 margus.popp@lhotels.ee

Meidän tiimi:

Toomas Teeväli

Toiminnanjohtaja

 +372 699 6400
 toomas.teevali@lhotels.ee  

Kerli Marmor

Myynti- ja markkinointipäällikkö

 +372 699 6 394;
GSM: +372 53 345 483
 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Hotellipäällikkö
 +372 699 6393
 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Myyntijohtaja
 +372 699 6397;
GSM: +372 53 034 405
 anne.kurgpold@lhotels.ee

Jelena Matvejev

Ateriapalvelunjohtaja

 +372 699 6396
 jelena.matvejev@lhotels.ee

Annika Köss

Tilauspäällikkö

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Katre Ilves

Tilauskoordinaattori

 +372 6994 397
 katre.ilves@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B palvelupäällikkö

 +372 699 6480;
GSM: +372 54 511 267
 restoran@lhotels.ee

Ursula Väliste

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

 +372 6994 397

 ursula.valiste@lhotels.ee

Margus Popp

Konferenssi- ja tapahtumakoordinaattori

 +372 58789290

 margus.popp@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Talouspäällikkö
+372 660 5462
 jelena.kondrakova@lhotels.ee