Kontaktid





Informatsioon & Broneerimine

Toompuiestee 19, 10137 Tallinn, Eesti

Müügiosakond E-R 8.30-17.00 

+372 6996 400

Müügiosakond E-R 8.30-17.00 +372 6996 400

Hotelli vastuvõtt 24/7 +372 6996 391

Jälgige meid instagrammis #lermitagetallinn


Meie meeskond!

Toomas Teeväli

Tegevdirektor

 +372 699 6400
 toomas.teevali@lhotels.ee  

Kerli Marmor

Müügi- ja Turundusjuht

 +372 699 6 394;
GSM: +372 53 345 483
 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Majapidamisjuht

 +372 699 6393
 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Müügijuht
 +372 699 6397;
GSM: +372 53 034 405
 anne.kurgpold@lhotels.ee

Jelena Matvejev

Toitlustusjuht

 +372 699 6396
 jelena.matvejev@lhotels.ee

Annika Köss

Tellimustejuht

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B Teenindusjuht

 +372 699 6480;
GSM: +372 54 511 267
 restoran@lermitagehotel.ee

Jelena Kondrakova

Finantsjuht

+372 660 5462
 jelena.kondrakova@lhotels.ee

Katre Ilves

Tellimuste koordinaator

 +372 6994 397
 katre.ilves@lhotels.ee

Ursula Väliste

Müügi- ja turunduskordinaator

 +372 6994 397

 ursula.valiste@lhotels.ee

Margus Popp

Konverentside ja ürituste koordinaator

 +372 58789290

 margus.popp@lhotels.ee

Meie meeskond:

Toomas Teeväli

Tegevdirektor

 +372 699 6400
 toomas.teevali@lhotels.ee  

Kerli Marmor

Müügi- ja Turundusjuht

 +372 699 6 394;
GSM: +372 53 345 483
 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Majapidamisjuht

 +372 699 6393
 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Müügijuht
 +372 699 6397;
GSM: +372 53 034 405
 anne.kurgpold@lhotels.ee

Jelena Matvejev

Toitlustusjuht

 +372 699 6396
 jelena.matvejev@lhotels.ee

Annika Köss

Tellimustejuht

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Katre Ilves

Tellimuste koordinaator

 +372 6994 397
 katre.ilves@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B Teenindusjuht

 +372 699 6480;
GSM: +372 54 511 267
 restoran@lhotels.ee

Ursula Väliste

Müügi- ja turunduskordinaator

 +372 6994 397

 ursula.valiste@lhotels.ee

Margus Popp

Konverentside ja ürituste koordinaator

 +372 58789290

 margus.popp@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Finantsjuht

+372 660 5462
 jelena.kondrakova@lhotels.ee